www.ogloszono.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:25 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:7961

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Sprzątający - Praca Stacjonarna W Bolesławcu

    Pracownik Sprzątający - Praca Stacjonarna W Bolesławcu

    Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL to firma współpracująca z pracodawcami, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach

    Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL to firma z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy.

    Dla naszego Klienta poszukujemy : osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

    Pracownik sprzątający - praca stacjonarna w Bolesławcu

    Podstawowe obowiązki:
    - ręczne mycie do wysokości 3m na obszarze biur, pomieszczeń socjalnych i ciągów komunikacyjnych,
    - mycie posadzek ciągów komunikacyjnych, na obszarze biur oraz w pomieszczeniach socjalnych,
    - maszynowe mycie hali,

    Wymagania:
    - umiejętność pracy na samojezdnej maszynie myjącej,
    - mile widziane doświadczenie w branży usług porządkowych,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - umiejętność pracy pod presją czasu,
    - punktualność,
    - dokładność,

    Oferujemy:
    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    - godziny pracy 6:00-14:00; 14:00-22:00,
    - wynagrodzenie 2260 brutto,
    - od II kwartału 2018r. pracownik ma możliwość skorzystania z dodatkowego pakietu medycznego.

    Aplikacje zawierające CV i orzeczenie o niepełnosprawności należy przesyłać na adres mailowy [email protected]

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

     PDF

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Pracownik Sprzątający - Praca Stacjonarna W Bolesławcu

    Miasto/a:
     Bolesławiec
     Powiat bolesławiecki