www.ogloszono.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:50 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:7758

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Sprzątający - Praca Stacjonarna W Bolesławcu

    Pracownik Sprzątający - Praca Stacjonarna W Bolesławcu

    Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL to firma współpracująca z pracodawcami, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach

    Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Pracownik sprzątający – praca stacjonarna w Bolesławcu.

    Podstawowe obowiązki:

    • ręczne mycie do wysokości 3m na obszarze biur, pomieszczeń socjalnych i ciągów komunikacyjnych,
    • mycie posadzek ciągów komunikacyjnych, na obszarze biur oraz w pomieszczeniach socjalnych,
    • maszynowe mycie hali,

    Wymagania:

    • umiejętność pracy na samojezdnej maszynie myjącej,
    • mile widziane doświadczenie w branży usług porządkowych,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • punktualność,
    • dokładność,

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • godziny pracy 6:00-14:00; 14:00-22:00,
    • wynagrodzenie 2260 brutto,
    • od II kwartału 2018r. pracownik ma możliwość skorzystania z dodatkowego pakietu medycznego.

    DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE
    ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

    Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
    [email protected]

    Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres:

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z dalszego udziału w rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]

     PDF

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Pracownik Sprzątający - Praca Stacjonarna W Bolesławcu

    Miasto/a:
     Bolesławiec
     Powiat bolesławiecki