www.ogloszono.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:40 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:7902

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekun Zwierząt – Praca W Przemyślu

    Opiekun Zwierząt – Praca W Przemyślu

    Opiekun zwierząt

    Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych http://WWW.OBPON.PL to firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dołącz do nas – wyślij swoje CV.

    Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko :

    Opiekun zwierząt – Praca w Przemyślu

    Podstawowe obowiązki:

    • pomoc przy karmieniu zwierząt,
    • podawanie leków zwierzętom,
    • odławianie i transport zwierząt,
    • prace gospodarcze i porządkowe.

    Wymagania:

    • umiejętności gospodarcze np. koszenie trawy, naprawa budy, pomoc przy budowie kojca,
    • praca ze zwierzętami,
    • prawo jazdy kat. B,
    • cierpliwość,
    • pracowitość,
    • sumienność,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pon. do pt.,
    • elastyczny czas pracy,
    • wynagrodzenie 2100 brutto.

    DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE
    ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

    Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
    [email protected]

    Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres:

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z dalszego udziału w rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]

     PDF

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Opiekun Zwierząt – Praca W Przemyślu

    Miasto/a:
     Powiat przemyski
     Przemyśl