www.ogloszono.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:25 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:7607

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Rekrutacji - Praca Zdalna

    Specjalista Ds. Rekrutacji - Praca Zdalna

    praca zdalna,także z orzeczeniem

    Dla naszego Klienta, Firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko :

    Specjalista ds. Rekrutacji – praca zdalna

    Podstawowe obowiązki:

    - kontakt z kierownikami działów w celu określenia zapotrzebowań kadrowych i przygotowania oferty,
    - planowanie strategii rekrutacyjnej przy uwzględnieniu profilu firmy i oczekiwań związanych ze stanowiskiem
    - sporządzanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, współpraca z portalami rekrutacyjnymi,
    - przyjmowanie aplikacji kandydatów do pracy i dokonywanie selekcji, przeprowadzanie wstępnego wywiadu telefonicznego z kandydatami i rekomendowanie kandydatów do dalszych etapów rekrutacji,
    - umawianie spotkań rekrutacyjnych,
    - monitorowanie rynku pracy - poszukiwanie kandydatów na specjalnych portalach, np. Linkedin, Pracuj.pl, Golden Line, OLX, Facebook,
    - prowadzenie bazy danych CV kandydatów.

    Wymagania:

    - min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych lub/i doświadczenie w obsłudze klienta,
    - wykształcenie wyższe w kierunku: psychologia, socjologia, ZZL,
    - duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
    - umiejętność obsługi MS Office,
    - nastawienie na samorozwój i ciągła chęć doskonalenia,
    - zdolności do pracy z wieloma procesami równolegle i ich umiejętnej priorytetyzacji,
    - umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy,
    - umiejętność efektywnego i partnerskiego komunikowania się oraz budowania pozytywnych, długotrwałych relacji.

    Oferujemy:

    - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    - wynagrodzenie 3000 netto.

    DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE
    ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

    Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
    [email protected]

    Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres:

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z dalszego udziału w rekrutacji m Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]

     PDF

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   zdalna.także z orzeczeniem    Specjalista Ds. Rekrutacji - Praca Zdalna

    Miasto/a:
     Powiat brzeski
     Powiat bydgoski
     Powiat krakowski
     Powiat kraśnicki
     Powiat kutnowski
     Powiat legnicki
     Powiat zielonogórski
     Warszawa