www.ogloszono.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:50 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:14305

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Grafik Komputerowy – Praca Zdalna

Grafik Komputerowy – Praca Zdalna

dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Nasz Klient jest wiodącym ogólnopolskim dystrybutorem materiałów budowlanych i największym krajowym sprzedawcą farb i lakierów. Działa poprzez sieć hurtowni w największych miastach na terenie całego kraju. Obszar działań jest ciekawy i daje duże pole do popisu. Rozpocznij karierę w nowym miejscu, z nowymi pomysłami.

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Grafik komputerowy – praca zdalna

Zakres obowiązków

- tworzenie projektów graficznych na potrzeby sklepu internetowego: m.in. banery, slidery, infografiki, materiały niezbędne do komunikacji akcji marketingowych
- edycja grafik otrzymanych od dostawców
- tworzenie materiałów do newsletterów, mailingów
- projektowanie grafik na potrzeby social mediów: posty oraz reklamy na Facebooka, Instagrama, Linkedin
- obróbka graficzna i retusz zdjęć produktowych
- przygotowywanie materiałów do druku: ulotek, plakatów, katalogów, materiałów POS
- współtworzenie koncepcji wizerunku marki
- wsparcie pracy działu marketingu i współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

- znajomość pakietu Adobe (Indesign / Photoshop / Illustrator)
- znajomość narzędzia Canva
- umiejętność przygotowania grafik pod DTP
- doświadczenie w tworzeniu grafik do kampanii sprzedażowych (Google i Facebook)
- dbałość o szczegóły, kreatywność i pomysłowość
- znajomość systemu typu Asana/Jira/
- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

- umowę o pracę na pełen etat w stabilnym przedsiębiorstwie
- atrakcyjny system premiowy uzależniony od efektów pracy
- kompleksowe wdrożenie oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy
- ciekawą i twórczą pracę w dynamicznym zespole
- możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej poprzez udział w szkoleniach branżowych

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Pełna treść ogłoszenia: https://werbeo.pl/oferty/oferta/1809,OBPON.PL,Grafik_komputerowy

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Grafik Komputerowy – Praca Zdalna

Miasto/a:
 Powiat bydgoski
 Powiat chełmski
 Powiat głogowski